Nasze sklepy

Wybierz swój sklep:
 

Yups! - od około 20 lat proponujemy naszym Klientom odzież damską zgodną z obowiązującymi aktualnie trendami. Sezonowe kolekcje przygotowujemy w oparciu u Państwa wymagania, tym samym dostarczając ubrań dla osób ceniących klasyczne podejście do mody, noszących nowoczesne ciuchy jak i nastolatek, które powoli stawiają pierwsze kroki w modowym świecie. Nasz asortyment dostępny jest w około 55 sklepach „rozrzuconych” po całym kraju. Dla osób mieszkających poza miejscami naszych punktów dystrybucyjnych, przygotowaliśmy sklep internetowy. Zapraszamy na zakupy!

Ubrania, które znajdą Państwo w naszej ofercie są efektem współpracy projektantów i krawców, którzy w procesie twórczym kierowali się funkcjonalnością i zapewnieniem atrakcyjnego wyglądu produktu. Odwiedzając nasze sklepy z odzieżą znajdą Państwo ubrania damskie uszyte z dobrych jakościowo materiałów, wyróżniając się przy tym atrakcyjną ceną. Podobnie sytuacja wygląda w sklepie online – zakupy internetowe to również niezwykła wygoda, wiele rodzajów płatności i nieustanna możliwość zamawiania interesujących towarów.

Moda damska jest niezwykle pasjonującym zjawiskiem. Ulegając jej przygotowujemy sezonowe kolekcje, które następnie proponujemy naszym Klientom, zyskując tym samym ich zaufanie. Nie chcemy go zawieść, w związku z czym dbamy o najwyższą jakość naszego asortymentu.

Copyright © 2009-2015 Planeta Mody Brand sp. z o.o. Znalazłeś/aś błąd na stronie? Poinformuj nas