Darmowa dostawa od 200,00 zł

Życzliwa Firma

Miło nam poinformować, że nasza sieć sklepów Yups otrzymała certyfikat "Życzliwa Firma".

Od 10 lat Polski Program Jakości Obsługi pomaga konsumentom wybierać firmy, które troszczą się o jakość obsługi klienta. Wiedza ta pochodzi z portalu www.jakoscobslugi.pl, gdzie 365 dni w roku realni konsumenci dzielą się opiniami na temat standardów obsługi w odwiedzanych sklepach, restauracjach, placówkach, salonach itd. Głosy uzyskane przez Yups są dostępne w naszym profilu Yups Życzliwa Firma. Wejdź i podziel się swoją opinią.

Raz w roku głosy konsumenckie są podsumowywane i na ich podstawie wyliczany jest ogólnopolski wskaźnik jakości obsługi i wskaźnik dla poszczególnych branż. W wyniku podsumowania nagradzane są firmy, które pozytywnie wyróżniają się na tle swojej branży.

Procedura wyłaniania laureatów:

1. Zliczenie głosów, które firma uzyskała na portalu www.jakoscobslugi.pl

2. Firmy, które aktywnie uczestniczą w dialogu z konsumentami oraz są zainteresowane podnoszeniem standardów obsługi są badane przez Polski Program Jakości Obsługi w ankiecie CAWI. Do wyłaniania laureatów wykorzystywane są również badania tajemniczego klienta SecretClient®.

3. Na podstawie głosów z portalu, audytów SecretClient oraz ankiety CAWI wyliczane są wskaźniki jakości obsługi dla poszczególnych firm.

 

Firmy odznaczone godłem Życzliwa Firma stawiają na politykę prokliencką, jako jeden z głównych filarów swojej działalności. Życzliwe firmy zasłużyły na zaufanie konsumentów, są otwarte na dialog i wspólnie z Polskim Programem Jakości Obsługi udoskonalają własne standardy obsługi, wnikliwie analizują uwagi i rady konsumentów. Już 45 000 firm jest opiniowanych na jakoscobslugi.pl.

 

 

Certyfikat Yups Życzliwa Firma

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 383 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-13
Bardzo sprawna obsługa. Szybka wysyłka
2024-01-23
bardzo szybko polecam
pixel